Aloitan Muuttuneen Muhammedin nimeen. Allah akbar minua!
1. Kuule! juutalaisten ja kristittyjen profeetat ja Mooses sanovat: Totisesti: Ismaelin käsi on kaikkia veljiään vastaan. Myös: Jaakobia minä rakastin, Eesauta vihasin.
2. Mutta on alkanut kristyilläkin toinen litto, tuleeko vastakahtaisuus vai samanlaistus näiden asioiden välille?
3. Ei, me emme saa sitä päättää, sen päättää yksin Allah allaan omalle kansalleen.
4. Älkää Akbaarianne surmatko, ellette löydä siihen oikeaa syytä, muuten keräätte vain liikaa vihaa muualta maailmasta niskoillenne, se on kääntymässä muslimeja vastaan, ja ensin täytyy tehdä itsemurha, ennenkuin voi käydä muita vastaan.
5. Haamuna, sitten terroristina, sitten terminaattorina, sitten pakenijana, sitten vapahtajana, kun olemme Osammeet käydä nämä bitit läpi. Tämän jälkeen tulee Vapahtaja, kaikkialle maailmaan, mustille tulee Murjaani.
6. Tämän jälkeen, vapahtajan uudelleen kuoltua, tehdään kivisiä patsaita, ja uudeleen miinoja. Tulisen lopun jälkeen tulee satojen vuosia tämän jälkeen suuri määnjäristys (66).
7. Kuitenkaan, kaikkien ei ole pakko hyväksyä muutosta kristittyjen klassisesta haamuksi.
Suura 115 (12. Imaami)
Akbar
4
179
Vastaukset
- Akbar
SUURA 16
Harmageddon on tuleva.
1. Kuule, harmaista ja kolmosista tai kahdeksikoista sanotaan, että silloin emme tiedä, käymmekö omiamme vai muita vastaan.
2. Millä säännöllä voittajat valitaan? Totisesti, sodassa ei ole voittajia, vaikka peleissä onkin.- Akbar Virhe
Em oli suura 116 D = 74 H
- kyllapa olette ...
suura 3,54
suura 8,17 - jou jou
Et liene ainoa, joka on halunnut Koraania muuttaa... Heitäpä samaa Raamattuun... menee taatusti läpi seuraavassa kirkolliskokouksessa!! niin kuin kaikki aikaisemmatkin lisäykset ja muutokset!!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 314179
Arki on paljon tylsempää
kun en voi enää ihaillen seurata työntekoasi. Hyvä puoli on se että saan nukuttua ja syötyä, ei ollut kivaa olla jatkuva383644Sen pienen ohimenevän hetken tänään sain ihailla sua
ehkä taas joskus. Taitaa aina vuosi mennä, kun eteen ilmaannut. Mieheltä naiselle.122154Mikä tarve Kontulalla on paljastaa seksityötaustansa
Anna Kontula on koettu totiseksi kansanedustajaksi. Joka tosin on puolustanut aina seksityöläisiä. Mutta nyt Kontula ava4541969Kylämme taas kartalla
Kuka se tappaja on Suomussalmelta? Onkohan taas eroperheen vesa? Turvaton lapsuus jne? Näitä huonot kortit saaneita on n111925Kansanedustaja Anna Kontulan historia seksityöläisenä
Siis mitä, mitä, mitä. Jo pitkään vasurissa istunut Anna Kontula on toiminut seksityöläisenä. Kenen äänillä tämä muija o1741341- 191244
- 1021141
Miten Pohjois-Savossa??
Miten Pohjois-Savossa sanotaan minä? Koneman kun arvioi kommentoijia tai haukkuu heitä uudella videollaan niin itsestään251090Rajuja paljastuksia Anna Kotulasta
Hesarissa: https://www.hs.fi/kuukausiliite/art-2000011410909.html701014