..sydämeen sattuu, en olisi halunut menettää sua ystäväni, mutta näin siinä sitten kävi.. mulla on niin ikävä sinua. Voi hyvin.
Sattuu..
8
323
Vastaukset
- ikävöin myös.
Samoin ,voi hyvin ,en usko että se ystävyyskään olisi ollut niin helppoa
- yksi yö
Rakkauden jälkeen vaikea olla ystävä, vaikka haluaisikin. Menetin ystävän ja rakkauden.
- mmmh..
En haluaa vähätellä kenenkään tunteita ,mutta yhden yön jälkeen en voisi sanoa että olisin rakastunut ,mutta varmaan on sitä rakkautta ensisilmäykselläkin olemassa.
- Yössä "yksin"
mmmh.. kirjoitti:
En haluaa vähätellä kenenkään tunteita ,mutta yhden yön jälkeen en voisi sanoa että olisin rakastunut ,mutta varmaan on sitä rakkautta ensisilmäykselläkin olemassa.
Kyllä voi, vielä tulen vastaan...
- please
Tuuuuuu takas, en jaksa enää.
- yksi yö
Tulen heti jos vain pyydät.........
- ei vastusta
Älä edes kiusaa. Tiedät etten voi vastustaa sinua.
- sinulle omalle
Rakkauden yölle
hyvää yötä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h402899Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062681Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv352411Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.501918- 311719
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141513- 321473
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1021213- 1771183
En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.711025