Nii elikkäs mun tyttöystävä haluaa että ens tiistaina ku nähää ni et tungen sormen sen pilluu ja hyväilen sitä sormella, en oo ikinä ennen tehny silleen, et jos joku tietää miten saa naisen suorastaa ulisemaa siitä tunteesta ni kertokaas mulle :) Tai et kannattaako liikuttaa hitaasti sisään ja ulos vai nopeasti?
kohta se hetki tulee :) Neuvoja kiitos :)
5
293
Vastaukset
Mene ja testaa.
- sormetus
Ekaks kannattaa varmistaa, että tyttö on kunnolla kostunut alapäästään. Sit kannattaa hieroa kevyesti häpyhuulia ennenku ees laitat sormee sinne sisään. Sormi kannattaa työntää varovasti sisään. Pyöritellä siellä hitaasti. Sit ulos ja taas sisään vähän nopeemmin. Tytön ääntelyistä kyllä huomaat, mikä hänestä tuntuu parhaalta. Muista hyväillä toisella kädellä tytön rintoja ja vatsaa samalla. Ja suudella. Näillä konsteilla tyttö nauttii takuuvarmasti.
- J33.
Kuulehan apina... työnnä sormi perseeseen ja runkkaa pornolehtiin.
Tuo se tyttöystäväs mulle niin minä panen sitä. Ei se sinun ikäisistäsi
apinoista tyydyty pätkääkään. Olet niin nakkimuna vielä. - altti1337
Eli siis, Ostat Nintendo Wii ohjaimen. Sitten ostat mansikanmakuista liukuvoidetta. Pari minigripp pussia (rulla muovipussejakin käy) Kul olette tyttöystäväsi kanssa kahden ja tekemässä "sitä" niin ota Wii ohjain käteesi. Pistä ohjaimen päälle minigrip pussi tai revi yksi pieni muovipussi rullasta jonkä käskin ostaa. Sitten voitele Wii ohjain ja pussi mansikanmakuisella liukuvoiteella. Ja voila! Työnnä sitä hänen vaginaansa ja olette molemmat tyytyväisiä (:
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413928Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3573048Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt141978Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101685Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41129- 71974
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar42889Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23831- 70818
- 44794