Nii elikkäs mun tyttöystävä haluaa että ens tiistaina ku nähää ni et tungen sormen sen pilluu ja hyväilen sitä sormella, en oo ikinä ennen tehny silleen, et jos joku tietää miten saa naisen suorastaa ulisemaa siitä tunteesta ni kertokaas mulle :) Tai et kannattaako liikuttaa hitaasti sisään ja ulos vai nopeasti?
kohta se hetki tulee :) Neuvoja kiitos :)
Sormisisääjaulos?
5301
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mene ja testaa.
Ekaks kannattaa varmistaa, että tyttö on kunnolla kostunut alapäästään. Sit kannattaa hieroa kevyesti häpyhuulia ennenku ees laitat sormee sinne sisään. Sormi kannattaa työntää varovasti sisään. Pyöritellä siellä hitaasti. Sit ulos ja taas sisään vähän nopeemmin. Tytön ääntelyistä kyllä huomaat, mikä hänestä tuntuu parhaalta. Muista hyväillä toisella kädellä tytön rintoja ja vatsaa samalla. Ja suudella. Näillä konsteilla tyttö nauttii takuuvarmasti.
Tai sitten nuolet hänen klitorista ja sormetat samaan aikaan.
Win win.
Kuulehan apina... työnnä sormi perseeseen ja runkkaa pornolehtiin.
Tuo se tyttöystäväs mulle niin minä panen sitä. Ei se sinun ikäisistäsi
apinoista tyydyty pätkääkään. Olet niin nakkimuna vielä.
Eli siis, Ostat Nintendo Wii ohjaimen. Sitten ostat mansikanmakuista liukuvoidetta. Pari minigripp pussia (rulla muovipussejakin käy) Kul olette tyttöystäväsi kanssa kahden ja tekemässä "sitä" niin ota Wii ohjain käteesi. Pistä ohjaimen päälle minigrip pussi tai revi yksi pieni muovipussi rullasta jonkä käskin ostaa. Sitten voitele Wii ohjain ja pussi mansikanmakuisella liukuvoiteella. Ja voila! Työnnä sitä hänen vaginaansa ja olette molemmat tyytyväisiä (: