Miten planeetat lisääntyy

Miten ne harrastaa sexiä?

Mitä planeetat tekee ajan kuluksi?
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Koirom defosi toitumoi kalepios, semetroi kupios toremi.
Lemonis teropius kameniun koilop.
Sobotei roikos 12.7 %

Äänestä

Loimos teropoi foigum 12.7% ?
Sertoi muiko domeist remius emjeros 12.8 ... 12.9 % !
Litumoi toilepi heoristu kimoserto. Joikuma letopoi seirue kiertemis.
Hoilopi teksomos roituo hopio !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Uhvo- kirjoitti:

Miten ne harrastaa sexiä?

Mitä planeetat tekee ajan kuluksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu