Tietääkö kukaan kampiakselin asentotunnistimen hintahaarukkaa?
Seinäjoen käyttöauton myyjä antoi semmosen hinnan että hyvä kun penkillä pysyin!
Seinäjoen käyttöauton myyjä antoi semmosen hinnan että hyvä kun penkillä pysyin!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aivan! Itse en tiedä, mutta naapurin poika oli kuullu ettei olis välttämättä ihan halpa.
Suomessa Jenkkiauton pitäminen on kallista, vaikka yleensä autot ovat poikkeuksetta jenkkiautojen halpismalleja. On siinä ihmettelemistä?!?
Kato e-bay .com tilaa jenkeistä. Myös venäjältä/virosta saatat löytää halvalla. Volga Siberin osat käy..Tarkasta toki... Niin joo Rock-auto ja Summit kantsii myös tsekkaa. Jenkeissä ja Visalla käy ostella.
Näyttäis olevan Uspartsilla hyllyssä (smpc440) ja hinta kokonaista 51,20€
Non niin , ei ton hintaista osaa kyllä kannata mistään ulkomailta tilata . Mä luulin osaa oikeesti kalliiksi siksi laitoin noita jenkkien ja venäjän juttuja.
Kiitos kaikille vaivannäöstä!US-partsi saa asiakkaan.
Siinä taas näkyi, miten tuo yksi kommentoija ei edes ole omistanut amerikkalaista autoa. Väittää sen pitämisen olevan kallista, tietämättä asiasta enempää, kuin mitä isot pojat ovat esson-baarissa kertoneet. Samoilla varusteilla se ajaa amerikan serkku nykyään tuolla veden takana, kuin täällä euroopassakin. Eli ei ole mitään halpismalleja, tai voivat tietysti ollakkin. Jokainenhan ostaa sellaisen auton kuin on varaa.