kelepaiskos pojille?

Juuu teidetään tälläisia kekusteluja on jo miljoona mutaa kuitenkin.

16v tyttö 168cm/ 70kg,a- kuppi, paksureitinen ja harteikas, urheilullinen. Ruskeet puolipitkät hiukset ja vihertävän ruskeat silmät. Pyöreät kasvonpiirteet, leveä nenä ja hiukan epäpuhtauksia naamassa mut muuten ok. Hiljainen ja rauhallinen ja hiukan yksinäisen oloinen.
6120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei kelpaisi minulle. Voi hyvä tavaton sentään! Viittä vaille ylipainoinen ja silti noin pienet rinnat. On se vain kumma, kun tässä maassa ei nuo tyttöjen rinnat kasva millään. Aina tulee nykyään vastaan vain lautoja. Kasvattaisitte tytöt kunnon tissit, ennen kuin yritätte saada meitä poikia itsellene.

Pitää katsella ulkomaisia tyttöjä. Siellä tytöt ovat hoikkia, mutta silti isorintaisia.

Lisäksi paksut reidet ja harteikas eivät ole sytyttäviä ominaisuuksia tytössä, ei ainakaan minulle.

Äänestä

emt. toi "harteikas" vähä syö sun naismaisuutta. eikä tos tainnu olla yhtään adjektiivii joka ois parantanu kuvaa susta. esim toi naaman epäpuhtaudet ja pyöreet kasvot.

Äänestä

Pistin ihan tarkoituksella hieman karkean laisen kuvauksen sillä sen avulla saa kuitenkin ehkä "todellisemman" mielipiteen kuin sellaisesta kaunistellusta kuvauksesta...

Äänestä

kelpaa hyvin kuullostat mittojes puolesta erinomaselta. itse pidän kun tytöillä on hieman lihaksia jaloissa ja ylävartalossakin. vaikka varmaan luulet tissejäsi pieniksi niin mua ei ainakaan haittaa koska pienetkin tissit on kivannäköset.
kasvoista toki vaikea sanoa, mut jos ei nyt ihan hirveää aknea niin hyvä on

t.17v poika

Äänestä

kelpaa varmasti, mutta ei kaikille. Katselepa niitä hiljaisia, ujoja ja yksinäisen oloisia poikia. Niiden joukosta varmastikin löytyy enemmän sellaista porukkaa, joille merkitsee muutkin kuin ulkonäölliset tekijät. Toisaalta mä sanoisin, että joillain pojilla on myös olemassa erilaisia kauneusihanteita kuin nämä yleiset, isot tissit/hoikka. Ehkäpä vähemmistössä nämä eriävät kauneusihanteet, mutta on niitä.

Äänestä

hyi stna. kiertäisin kaukaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juujaap kirjoitti:

Juuu teidetään tälläisia kekusteluja on jo miljoona mutaa kuitenkin.

16v tyttö 168cm/ 70kg,a- kuppi, paksureitinen ja harteikas, urheilullinen. Ruskeet puolipitkät hiukset ja vihertävän ruskeat silmät. Pyöreät kasvonpiirteet, leveä nenä ja hiukan epäpuhtauksia naamassa mut muuten ok. Hiljainen ja rauhallinen ja hiukan yksinäisen oloinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu