Onko kokemusta apartementos huoneistoista (ei hotelli) Barcelonassa? Niissähän ei ole respaa, joten avaimen saa jostain muualta, joutuuko sen hakemaan kaukaakin?
Jos kokemusta Sunny Flats huoneistoista, niin mielelläni kuulisin mitä pidit ja miten siihen sait avaimen, maksaako siivous erikseen ?
apartementos ja avain
4
428
Vastaukset
- barce_loneta
http://www.citysiesta.com
Yo. firmasta on kokemus muutaman vuoden takaa. Vuokrasimme huoneiston netin kautta, saimme heiltä jo kotiin postitse kartan ja saapumisohjeet. Kun pääsimme perille huoneistoon, siellä oli henkilö odottamassa. Häneltä sai avaimet ja pikaisen opastuksen huoneistosta.
Avaimet jätettiin huoneistoon, kun lähdimme pois. Hintaan kuului loppusiivous sekä liinavaatteet ja pyyhkeet.
Palvelu oli hyvää, huoneisto oli juuri sellainen kuin oli luvattukin ja sijainnista Barcelonetassa pidimme kovasti. - syysloma
Hei!
Olen lähdössä kaverini kanssa syyskuun alussa 5:npäivän matkalle Barceloonaan.
Onko jollakin vinkkejä kivasta hotellista lähellä esim.La Ramblasia ja mihin hintaan matkoja saa jos suoralla Finnairin lennolla.
Pääseekö ale 400 ekee tuon 5 päivän matkan.
Kanaattako odottaa syksymälle varausta .
Ja muutenkin vinkkejä niiltä jotka ovat käyneet?! Shoppailu,nähtävyydet
:-)- mlsp
Kaverini asui Hotelli Rialtossa vähän aikaa sitten, Osoite on: Carrer De Ferran 40-42. Hinta viideltä yöltä oli 505,25€. Siihen kului aamiaiset. Eli Hotelli on keskeisellä paikalla Barrio Goticossa, a La Rambla on tietysti lähellä, samoin metrot, placa Catalunia yms. Hotelli ok sellaiselle, joka pääasiassa nukkuu hotellissa
http://www.hotel-rialto.com/hotel-barcelona
- mlsp
Vuokrasin huhtikuun lopulla 10 päiväksi apartementon Barrio Goticosta. Soitin yhteyshenkilölle, kun olimme kaupungissa. Hän antoi koodin, jonka näppäilemällä alaovella olevaan näppäimistöön pääsin sisään ja toisen koodin käytävän seinällä olevaan boxiin, josta löytyi magneettiavain apartementon oveen. Toimi hienosti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637