kelpaisko pojille?

Olen 14.v tyttö ja asun Keski-Pohjanmaalla. Olen vähän ujo, mutta tutumpien seurassa rohkeampi. Olen herkkä suuttumaan, joten otan helposti itseeni.
Tykkään liikkua kavereiden kanssa vapaa-ajalla, mutta koululiikunta on tylsää...
Ihastun usein. En harrasta lyhyitä suhteita.
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei näköjään kelpaa...

Äänestä

Riippuu vähän , millainen ulkomuoto sinulla on. Jos olet vakavasti lihava , niin kukaan tuskin ihastuisi sinuun, mutta jos taas olet viehättävän näköinen niin pienet "viat" eivät ehkä haittaisi

Äänestä

En kyllä kerro ulkomuodostani! sillä siinä ei oo mitään väliä miltä mä näytän...
Enemmänki ajattelin että tykätäänkö mun luonteesta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aie ;) kirjoitti:

Olen 14.v tyttö ja asun Keski-Pohjanmaalla. Olen vähän ujo, mutta tutumpien seurassa rohkeampi. Olen herkkä suuttumaan, joten otan helposti itseeni.
Tykkään liikkua kavereiden kanssa vapaa-ajalla, mutta koululiikunta on tylsää...
Ihastun usein. En harrasta lyhyitä suhteita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu