Öööö...

Ja mitäköhän mä tulin täältä taas hakemaan.
5222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kai sitä seuraa?

Äänestä

vertaistukea, lohdutusta, kauniita sanoja, helpotusta ikävään. Tunnetta siitä, että juuri Hänkin on täällä ja että juuri Hän kaipaa sinua. Siksi ainakin tämä mies on nyt täällä.

Äänestä
  • Kauniita sanoja ainakin saat ulos. Vertaistukea, mihin, ikävään, kaipaukseen? Hänkö myös tähän aikaan täällä?

    Äänestä

Sitä on liikkeellä, muistamattomuutta..

Onhan se aika ikävää.

Äänestä
  • mä haJen sua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


4321 kirjoitti:

Ja mitäköhän mä tulin täältä taas hakemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu