Vetoakseli takaisin? Corolla -93

Kytkinremppa tehty, melkein. Tarvis vielä saada oikeanpuoleinen vetoakseli takaisin vaihdelaatikkoon. Lekaa annettu sen verran kuin mahtuu, tuloksetta.
Tuli pois koputtelemalla ja kampeamalla, pitäisikö mennä takaisin samalla tavalla?

Kiitos!
-A
3139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yleensä menee vaan käsin painamalla.

Äänestä

Mä en nyt taas ihan ymmärtänyt.
Sait irti koputtelemalla ja kampeamalla, mutta et saa akselia takaisin?
Toi irroittaminen on yleensä se vaikeampi vaihe.

Äänestä

no ei siinä mitään lekaa tarvita,kyllä se takaisin menee samassa asennossa kuin poiskin sait

Äänestä

Kommentoi aloitusta


_satunnainen_ kirjoitti:

Kytkinremppa tehty, melkein. Tarvis vielä saada oikeanpuoleinen vetoakseli takaisin vaihdelaatikkoon. Lekaa annettu sen verran kuin mahtuu, tuloksetta.
Tuli pois koputtelemalla ja kampeamalla, pitäisikö mennä takaisin samalla tavalla?

Kiitos!
-A

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu