Yksi uskomattoman kaunis ja kivan profiilin omaava nainen on sekoittanut pääni. Ei vaan ole mitään mahdollisuuksia tuollaiseen enkeliin..
Suomi24 treffeillä enkeli
5
211
Vastaukset
- STT:n uutisia
Jaahas!.
- Neitonen__ :)
miksi ei olisi mahiksia?
- enkeli asustaa?
Missäs päin Suomea
- Höpsö ;)
Ethän sinä etukäteen voi tietää, mitä hän hakee. Jos hän on vaikka pettynyt ihmisiin ja siihen, että hänen enkelimäisyyttään käytetään hyväksi. Hän saattaa halutakin juuri sinunlaistasi miestä.
Älä rajaa omia mahdollisuuksiasi itse. Koskaan ei voi tietää...
Mitään ei voi voittaa, jos ei yritä.
Tsemppiä ! - 4939346993469346
Ulkonäkö ei ole välttämättä kaikki kaikessa, mutta tietyssä määrin se nyt vaan menee niin, että (muiden asioiden pysyessä muuttumattomina; esim. varallisuus ei kasva) heikolla ulkonäöllä ei voi saada niitä parhaimmannäköisiä.
Minulla ongelma on, että ihastun vain ja ainoastaan sellasiin naisiin, jotka ovat ulkonäöllisesti niin paljon minua korkeammalla, että mahdollisuuksia ei ole.
Ihmettelen vain miksi tuo jumalaisen kaunis nuori nainen etsii seuraa netistä. Luulisi, että ottajia on vaikka muille jakaa jo ihan reaalielämässäkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637