Tein listan

KOSKA teit tälläisiä tekoja:

"jos välittäisit musta" : tekisit tälläisiä tekoja
7200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pääsisinköhän minäkin näistä tunteista eroon tuollaisella konstilla? öööö... en.

Äänestä

nyt vain tahdoin punnita tätä asiaa. Niinkun siinä vielä olis jotain epäselvää.

Äänestä

no misä se lista o

Äänestä

Siellähän se on.

Äänestä

Hyvä, siellähän se sitten on ja pysyy.
No joo, ymmärrän yskän, jos kaikki on epävarmaa ja auki eikä mikään etene niin silloin plussatkin kääntyy miinukseksi.
Jospa se oikea lukisi tämän ja havahtuisi huomaamaan että sulla on ikävä.
Olihan kuitenkin hyvät tunnisteet.

Äänestä

Hyi, toivottavasti kukaan ei tee musta mitään tollasia listoja :(

Äänestä

se lista laita uusi lista
tuo ei riitä viellä mihinkään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"sä et välitä musta" kirjoitti:

KOSKA teit tälläisiä tekoja:

"jos välittäisit musta" : tekisit tälläisiä tekoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu