Olemme nyt

riidoissa jotta älä odota mitään enää minnekään. eipä muuta, moiks

pitää saada viimeinen sana..
699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Täh??? Sä oot nyt ihan ihmeellinen. Kelle sä aina ja yleensä ees luulet täällä puhuvas?

Äänestä
  • Ihan samaa minäkin tässä juuri mietin.. Kun palstat on usein ihan täynnä 'hänen' höpötyksiään. Kuka tuo s... edes on ja ketä se kaipailee? Kun vaikuttaa siltä et se vaan toistelee täällä toisten juttuja ja höpisee ihan omiaan sellaisiinkin ketjuihin jotka ei ole edes sille tarkoitettu. ;D

    Äänestä

toivottavasti se oli sinun s... viimeinen sana täällä! ei jaksa enää lukea sinun juttuja..

Äänestä
  • ajattelen ihan samoin. alkaa jo nuo kaikki jutut mennä sairaaksi. Koita vaikka aluksi hankkia elämä.

    Äänestä

  • ihmetteleväinen kirjoitti:

    ajattelen ihan samoin. alkaa jo nuo kaikki jutut mennä sairaaksi. Koita vaikka aluksi hankkia elämä.

    Olette itse kyllä aikalailla hukassa ?

    Äänestä

juuri näin!! samaa mieltä myös täällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

riidoissa jotta älä odota mitään enää minnekään. eipä muuta, moiks

pitää saada viimeinen sana..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu