Myydään akvaario

sirzi_

Myymme 100 litraisen akvaarion 3D taustalla. Akvaario on muutama vuotta vanha, hopeisilla kehyksillä. Kehyksissä muutama pieni naarmu. Mitat: 80cm (lev.) x 30,5cm (kork. ilman lamppuja) x 45cm (kork. lamppujen kanssa) x 35cm (syv.). Mukaan tulee; Hiekat erilaisia sekä erikokoisia kiviä, kaksi kasvia (pieni ja iso), pieni "kookos-maja", pieni keraaminen koristesilta, valot, sekä ok kunnossa oleva Eheim suodatin (suodattimelle mukaan uusi filtteripatruuna). Kaloista voidaan neuvotella.

S-posti: [email protected]

3

515

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Antti P

      Myydään mp:n 180 litrainen akvaario kaapistolla. Kaapiston väri on pyökki. Todella hieno ja näyttävä kokonaisuus.
      Akvaario on tällä hetkellä tyhjillään.
      Mukaan tulee Jägerin lämmitin sekä ilmapumppu (Ei suodatin!). Lisäksi myös joitakin taustakuvia mukaan.
      Kuvia ja lisätietoja saa kysymällä sähköpostilla.

      Hinta: 150 euroa
      Sijainti Hämeenlinna
      Sposti: [email protected]

    • minä

      milläs hinnalla myisit ton? Ja onnistuisko kyyditys.jos ei asutko päijät hämeellä tai sen lähellä. ottaisin ilman kaloja ja suodatinta.

      • minä

        tarkotan ekaa akvaariota.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2415
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1387
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      76
      1210
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1137
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      855
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      800
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      688
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      83
      672
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      25
      649
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      646
    Aihe