selata läpi mitä tänne on taas on kirjotettu. Sanon vaan, mun tunteeni oli ja on aitoja ja kirjoitin niitä tänne joskus, joskus vieläkin tunnistettavasti sinulle, koska nykykäsityksen mukaan mulla ei ole lupaa soittaa. Enkä voi varmuudella uskoa näihin. Meinasin eilen pienessä humalatilassa soittaa, onneksi en. Olipa oikein virkistävää nollata ajatuksia, ei kuitenkaan tunteita, ei niitä humala huuhdo pois.
m 0> n
m 0> n
Vastaukset 4
Vanhimmat
Miksi ei saa soittaa, kerro nyt?
Voisi olla mulle mutta täällä kaikki näyttää samanlaisilta mutta kerro mihinpäin menee?
Olen minäkin tänne kirjoitellut, ja olen ollut tunnistavani hänet. Viimeinen viesti kyllä on aina puuttunut, että olisin ollut varma hänestä, kenties sinusta. Olen kylläkin jo vähentänyt näiden viestien kirjoittamista paljon, luopunut olen ajatuksesta me.
Miksi et voisi soittaa minulle? Sama käsitys minulla on etten voi soittaa hänelle, sinulle?
Jos siis tahdot selvittää asioistasi, niin toki tee sen eteen jotain enemmän. Minä ainakin olen viimeksi tehnyt oikeassa elämässä jotain, jotta puheyhteys olis palanut. Nyt olis miehen vuoro taatusti.
minä ja hän siis Hki kumpikin...
vois olla mullekin mut en ole varma.....
ikävöin häntä kuitenkin, haluaisin kainaloon ja vähän muutakin.....
hesa naiselta miehelle