ja siitä miksi tälle olennolle pitäs olla kateellinen!!!!
Mielestäni teksti on itsestään liikoja luulevan henkilön kuvittelua! Lukekaa ja naurakaa. Koko viikon hupipläjäys tulee kerralla ;)
http://www.city.fi/yhteisot/blogit/bbhennak/
Mielestäni teksti on itsestään liikoja luulevan henkilön kuvittelua! Lukekaa ja naurakaa. Koko viikon hupipläjäys tulee kerralla ;)
http://www.city.fi/yhteisot/blogit/bbhennak/
Vastaukset 8
Vanhimmat
Niin, luin vain osan sillä ei vaan jalksa. Pääsin kohtaa:
1. Olen julkkis
Se on sillaa puppuia, sillä totuus on: OLEN OLLUT JULKISUUDESSA, mutta en ole julkkis.
Muuta en sitten enään lukennut, kun haisi shaisselle liikaa.
BB "ohjelma" ei tee julkkista, sillä tämä ohjelma on sairaille ihmisille paikka, jossa pääsee kameraan. Se kuka "häädetään" ensin on oikea voittaja, kun tajuaa olevansa mukana suuressa kusetuksessa. Sanoisin, et erään kaupan alusvaate mallit on suurempia julkkiksia, kun tämä kali-koli koskaan voi olla.
HYVÄ HENNA!! Mä diggaan sua!! Yhden asian sä unohdit aiheesta kateus. Nimittäin sen että SULLA ON HELVETIN HYVÄNNÄKÖINEN MIES!! Aika moni persjalkanen muija kadehtii sua Antista !!! Antti on niiiiiin IHQ!!!
Ps Mä tiedän että te tollot lataatte tänne paskavastauksianne tohon mun kommenttiin!! Ihan vapaasti vaan säälittävät urpot niin mä saan nauraa teille.... Hah Hah Haaaa
Ai niin... Väännän vielä yhden jutskan - yksinoikeudella teille urpot - rautalangasta: En muuten ole Henna!! Olen Hennan FANI!!
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a187076/bbhenna ja antti lemmenlomalla pylly vilahti lontoossa kuvat/
tuo PERSE puhelinkopissa on kyllä suomen ennätys
"...tuo PERSE puhelinkopissa on kyllä suomen ennätys"
Niinpä. Vitsi kun iso pettymys ja harmi äänestäjille kun toi ei päässy eduskuntaan!
Hakkarais persun vieressä Antin pers...ööö..komea persoona olisi ollut makiaa kansanedustusta!
Ja Henna on todella kaunis.
Onko tämä Henna se sama joka kävi ottamassa piikkejä ja isommat tissit T. Jylhän ohjelmassa?
Se reppana joka on aivan järkyn näköinen, eikä edes pysty kunnolla puhumaan niillä vatsastapuhujan nuken huulillaan?
Todella kadehdittavan kaunis ja menestynyt ;)
APRILLIA!
ihan sama ankkahuuli-Henna! Kovasti kehuu sponsori etuuksillaan ja sen sellaisilla, mutta totuus onkin jo sitten ihan eri luokkaa.
Tekorusketuksella, lahjavaatteilla tai avajaiskutuilla kun ei makseta edes yksiön vuokraa. Kiivaana kiertää huhu että Henna oli menettämässä juuri äskettäin saamansa asunnon maksamattomien vuokrien takia! Noh, Antin luo takas pääsee aina.. heh
Anttia näkee aika usein Hesassa ja on se kyllä niin helvetin hyvännäköinen äijä niin että oksat pois!!!
Makuja on monia...