Mitäs sinä

yleensä uskallat??

Tuli muuten kutsu minulle sukujuhliin:) olen ollut kerran.....

tulisitko mukaan?:)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uskallan vaikka mitä.

Äänestä

Siis iiihan oikeasti. Etkö voi lopettaa noiden tyhmien alotusten laittoa. On meillä kaikilla sukujuhlia tulossa, et oo ainut. Ens lauantainakin on :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

yleensä uskallat??

Tuli muuten kutsu minulle sukujuhliin:) olen ollut kerran.....

tulisitko mukaan?:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu