koittakaa nyt ymmärtää

että ei täällä ole kukaan missään palstoilla odottamassa ketään. Se on pelkkää paskan jauhantaa. Kukaan nainen ei ikinä odota yhtään miestä yhtään missään.
283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin, mistäköhän ne kirjaimet on tipahtanut tälle palstalle ja niitä tulee kokoajan lisää. Taivaaltako ne tippuu?

Äänestä

Onko näin? kummalinen oot? Kunhan aikamme ratoksi suolletaan paskaa.

Turhaa loukata ei onnistu.

Terveisiä, lähinnä perseestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.................... kirjoitti:

että ei täällä ole kukaan missään palstoilla odottamassa ketään. Se on pelkkää paskan jauhantaa. Kukaan nainen ei ikinä odota yhtään miestä yhtään missään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu