Huomaat kai Uralin...

Spämmiä virtaa

Huomaat kai Uralin, että kun siivosit palstan Marcusta etsivän itkuisen Kingi-pupusen spämmeistä, niin hän on aloittanut n. 13:45 spämmäämään palstalle muualta kopioituja viestejä. Hän toivoo, että hän pystyisi paremmin tukkimaan ketjuja asiallisen näköisillä viesteillä, mutta kellonajoista on helppo nähdä spämmivirta. Huoletta voi poistaa 13:45 jälkeen tulleet keskusteluun liittymättömät viestit.

Kingi-pupunen luulee raukkaparka saavansa jotain aikaan, mutta on voimaton kun spämminsä lähtevät palstalta alta aikayksikön.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vastaus on kyllä

      Kysyn vaan että
      vituttaako sua?

      • Kysy pois

        Kiitos kysymästä. Einpä sanoisi, että vituttaa. Lähinnä huvittaa tuo Kingi-pupusen tyhmyys. Hän kuvittelee, että spämmäämisensä on ratkaisu siihen että Wincapita-rikollisista keskustelua tällä palstalla. No eihän se mitään keskustelua pysäytä, kun spämminsä poistuu sukkelaan palstalta. Minäkin hieman vain auttelen sheriffiä.

        Sen sijaan Kingi-pupusen spämmit osoittavat alastomana sponssinpökäleiden henkisen haaksirikon. Sponssit eivät yksinkertaisesti pysty vastaamaan yhtään mihinkään kritiikkiin. Heillä ei ole enää muuta keinoa, kuin yrittää tukahduttaa totuus. Mutta kuten tiedämme, totuus ei pala tulessakaan ja sponssinpökäleiden yritykset ovat lähinnä vain huvittavia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      149
      1461
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      104
      911
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      723
    4. 51
      625
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      15
      563
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      504
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      153
      461
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      37
      453
    9. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      26
      409
    10. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      185
      402
    Aihe