Olen Onnellinen kun voin hoitaa hevosia ja saan ratsastaa.onni on siis olla tekemisessä hevosten kanssa,tämänhän tiesin jo lapsena, että Hevoset parantavat!!!siis kaikki ratsastamaan tai ainankin silittämään Hevosia:))))
Onnellinen Nainen!
Hevosista voimaa,,,,
1
261
Vastaukset
- kopoti kopoti
Ehkä se sopii sulle, kaikkia ei kuitenkaan hevoset kiinnosta. Elämässä on paljon muitakin mukavia asioita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614288KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362979Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452322Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?412186- 241863
- 901763
- 281576
- 221519
- 1471367
- 311188