jokus olevani heitteillä, nyt tiedän mitä se tarkoittaa. Tiedän myös paljon muuta, luulin eläväni normaalia elämää, mulla ei ole enää sitä. Tideän mitä on toivoton rakkaus on, kun ei voi tehdö mitään, jokainen kyynel mikä valuu poskella muistuttaa siitä. En haluaisi tuntea mitään! Voisin sanoa olevani kiltein kusipää mitä maa päällä kantaa.
Luulin
en pysty
5256
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sitä vähän aattelinkin :(
oliko pakko loukata sitten jos ei osaa pyytää anteeksi
Eniten sattuu, kun toinen ensin kertoo tunteistaan. Ja sitten lähtee pois.
Menkää vittuun syylistämästä jos ette tiedä. En tunne juurikaan mitään enää. En ole myöskään ainoa kusipää mitä maa päällä kantaa.
"En pysty"Syyllistät nyt kovasti itseäsi.Anna tunteiden tasaantua ja mieti asioita rauhallisesti.Kyllä monenlaista sattuu yhdelle jos toisellekin meistä.Keskustele jonkun "kypsän"tai sanoisinko elämää nähneen ihmisen kanssa asioista.Kyllä ne siitä taas lähtevät "rullaamaan.