Vinkkejä

Taas varmaankin tulee jostain ********** niitä marjanpoimijoita! Kertokaas vinkkejä miten ne saa pysymään poissa pihoista,kun vievät kananmunat kanalasta jos ovi auki ja ym,ym. pihoista!!Ne kun ei kieltomerkkejä ymmärrä.!
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kirjoita Englanniksi kyltteihin Malariavaara ja
Hirvikärpäsen näköinen ötökkä .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


...tuuntunut kirjoitti:

Taas varmaankin tulee jostain ********** niitä marjanpoimijoita! Kertokaas vinkkejä miten ne saa pysymään poissa pihoista,kun vievät kananmunat kanalasta jos ovi auki ja ym,ym. pihoista!!Ne kun ei kieltomerkkejä ymmärrä.!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu