Lohjan laatuautot

Ostin Off Road pelin saksasta ja nyt Tulli väittää että sen arvo on 10 kertainen perusteena ks. liikkeen hintataso, kuka auttaa?
3123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kokeile jo päättää mikä sen auton arvo siellä lohjan laatuautossa oikein on,kun kirjoituksistasi riippuen se on ollut 6-13 kertainen.

Äänestä

Sä uikutat tota samaa joka palstalla, nyt vaan olet hylännyt sen BMW X-nimimerkin.

Äänestä
  • oliks sulla mitään asiaan liittyvää? me muualle ruikuttamaan!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peltoautojen mies kirjoitti:

Ostin Off Road pelin saksasta ja nyt Tulli väittää että sen arvo on 10 kertainen perusteena ks. liikkeen hintataso, kuka auttaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu