Hiukset

hitaasti, ehkä joskus kuukauden päästä näen parturi-kamp. naisen taas, edes vilaukselta! :)
5365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

miksi minen ymmärrä tuota parturijuttua? Mitä se parturikamppaaja sulle on tehny? Peilistä katsellu silmiäs?

Äänestä

ei mitään vielä, hän nyt vaan on yksi miljoonasta, erikoinen joka jää mieleen.. :)

Äänestä

Tilaa parranajo, niin näet joka päivä.
Raha on tässä tapauksessa merkityksetöntä ja saatat saada bonustakin. Mitä ikinä se sitten onkin :)

Äänestä
  • and then what? Brazilialainen vahaus? Jos pysytellään nyt ihan hiustenleikkuussa.. :D

    Äänestä

Miksi vilaukselta. Etkö ollutkaan tyytyväinen "hänen jälkeensä"?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kasvaa niin kirjoitti:

hitaasti, ehkä joskus kuukauden päästä näen parturi-kamp. naisen taas, edes vilaukselta! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu