ruisku valo??

missä vois olla vika kun ruisku valo palaa välillä ja auton kierrokset heittelee kun ei ole mitään säännöllisyyttä...kiitos jo etukäteen=o)
1569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toinen puolista on rikki. Näin ainakin omassa puntossa oli, eli aluksi ruiskun valo vilkkui silloin tällöin ja kohta valo paloi kokoajan ja kone alkoi käydä 3 pytyllä. Tarkista nyt aluksi tulpat ja sitten älä ajele pitkää matkaa valon palaessa, sillä silloin saattaa mennä katalysaattorikin hajalla. Mutta pajalla ja uusi puola maksaa n. 110 euroa asennus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


punto -97 kirjoitti:

missä vois olla vika kun ruisku valo palaa välillä ja auton kierrokset heittelee kun ei ole mitään säännöllisyyttä...kiitos jo etukäteen=o)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu