Laitoin vahingossa tämän viestini pikaseksiin, taino onhan se sitäkin...?
Saattaa olla että tämä stoori pitäisi olla noloimpien juttujen joukossa ...
- Tuutko tanssimaan? tyttö kysyi minulta, seisoi siinä edessäni tanssilattialla vaivautuneen ja ujon näköisenä. Oltiin jo jonkin aikaa koulussa toisiamme katottu mut mä olin niin ujo etten uskaltunut neitiä lähestyä. Ei hänkään nyt niin kovin rohkea ollut mut sai kuitenkin mut haettua. Hänellä oli vaaleat pitkät hiukset ja oli hoikka, mielestäni tosi hyvännäköinen. Elettiin 70-luvun loppua ja nuoria, tosi nuoria oltiin kumpikin. Ns-talon lattialla soi joku Boney M taustamusiikkina. Parin kappaleen jälkeen tyttö kyseli - "tuutko ulos?"
- "Joo, mennään vaan", vastasin
Niin siinä sitten pimeellä pihalla käveltiin, oli jotain alkusyksyä. Pitkälle ei päästy kun tyttö pysähtyi, kääntyi eteeni ja suuteli mua. Hänen kielensä oli syvällä mun suussa ja pyöritti sitä villisti. Kuten arvata saattaa, veitikkani heräsi ja ruvettiin siinä hinkkamaan toisiamme vasten. Mentiin vähän syrjemmälle ja aloin vähän kosketella häntä. Hänen ihonsa oli niin pehmeä ja lämmin, työnsin käteni hänen paitansa alle ja kosketin pieniä pystyjä rintoja, nännit olivat aivan kivikovia. Hän vaikeroi vähän ja siitä rohkaistunena työnsin käteni hänen housunsa sisään ja liu´utin alaspäin, tunsin karvoituksen ja löysin hänen pillunsa. Voi että se tuntui samettiselta ja kuumalta, tuntui paljon hienommalta kuin ikinä osasin kuvitella, olin taivaassa. työnsin yhden sormen sisään ja hän kiemurteli ja huohotti... Vähän ajan päästä hän sanoi: - ”mun on mentävä, tuolla on faijan auto ja hän odottaa mua että menisimme kotiin”. ”Aijaa” sanoin, tyttö irrottautui mun otteesta ja lähti. Mekin lähettiin mun kaverin autolla kotiin ja siellä sitten fantisioin miten me oltais naitu. olin tosi kiihottunut.
Koulussa me nähtiin joka päivä mutta ei uskallettu mennä toistemme juttelemaan.
Niinpä seuraavaan tapaamiseen valmistauduin niin, että pyysin vanhempaa kaveria ostamaan vähän rohkaisua. Tiesin neidin olevan tulossa samaan paikkaan neljän viikon kuluttua ja sitä jäin odottelemaan.
Vihdoin koitti se päivä, mentiin kaverin autolla ja otin join hiukan kossua. Tyttö taas haki mut tanssiin, tällä kertaa hyvissä ajoin joten meille jäi koko ilta. Hän suuteli niin hyvin et se sai minut jo ihan villiksi. Ehdotin, että siirtyisimme kaverin autoon ja niin me sitten tehtiin. Siellä takapenkillä hyväiltiin toisiamme ja sain avattua hänen vetoketjunsa, lirkutin alushousujaan alemmas ja nyt pystyin jo näkemään hänen pillunsa.
Mikä taivaallinen näky. Ahtaudesta johtuen en nuolemaan päässyt vaikka olisinkin halunnut mutta hyväilin häntä sormillani hän oli aivan märkä ja pillunsa niin tiukka ja todella kuuma. Hänkin avasi mun vetoketjun ja vapautti kaluni joka oli kivikova. Suljin silmäni, yhtäkkiä tunsin kaluni ympärillä jotain lämmintä, hän otti terskan suuhunsa, hän imi sitä pari kertaa ja samassa silmissäni sumeni, tunsin että tulen ja samassa alkoi kuumat spermani velloa ulos kalustani, työnsin tytön pois etten tulisi hänen suuhunsa ja taisi kaverin autoon jäädä muutama läikkä.
Hetken levähdyttyäni löydettiin sellainen asento että pääsin häntä nuolemaan. Hänen pillunsa maistui hyvälle ja se oli niin kuuma, työntäessäni sormeni sinne tunsin miten tiukka ja liukas se oli. Hetken kuluttua kaluni oli taas jäykkänä ja hän tuli minun syliini istumaan. Kaluni upposi yllättävän helposti hänen pilluunsa, ja se tuntui niin hyvältä. Se oli ihanan tiukka, kostea ja kaluni ympärillä se tuntui kuumalta. Muutaman ratsastusliikkeen jälkeen hän alkoi huutamaan. Hän puraisi mua huulesta ja tunsin kuinka pillu mun kaluni ympärillä supisti vielä tiukemmin. Tämä tuntui paremmalta kuin mikään koskaan. Tytön iho oli pehmeä ja tunsin hänen kuuman hengityksensä. Ja niinpä minäkin tulin ja ruiskin hänen sisäänsä koko spermalastini, sitä tuli niin paljon että kohta sitä alkoi valumaan ulos. Suudeltiin rajusti ja hän vaikutti onnelliselta. Minä ainakin olin. Kaverini ei ehkä ollut vaikkei koskann puhunutkaan spermaläikistä autossaan. Tämä tarina on muuten tosi.
Ujot teinit
RaPE
1
8177
Vastaukset
- Lotta
ja toi oli muuten hyvä :o)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1316468Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie736402Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3786236Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3474026Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1532462Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62379Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311466- 141374
- 1931175
- 64990