Nämä meeting henkiset ketjut on ajatukselta aika hyviä mutta porukkaa ei koskaan olen omalla paikkakunnalla joten ehdotan Seinäjoen yksinäisille tapaamista porukalla tänä juhannuksena tai vaikka ennemmin. Olen 21 M Sjoki. Jos ajatus on jee niin pistäkää viestii ja voidaan lähtee suunnitteleen.
Seinäjoki juhannus tapaaminen
Sjoki.....
3
189
Vastaukset
- sieltä suunnalta...
Joo, aika samaa oon ajatellut, että kun ne tapaamiset on aina vaan siellä etelässä.... Eli ajatus jee :) jos vaan löytyy edes jonkin verran porukkaa.
- x
Kuinka alkoholipitoista tapaamista olit ajatellut?
- wietty
Kuulostais mukavalta kyllä :) itseki seinäjoella asustelen ja eihän täällä näitä tapaamisia järjestellä. sisäänpäin lämmennyttä porukkakin luonteeltaan joten uusiin ihmisiin on hankalampi tutustua kunnolla. :)
itse kyllä osallistuisin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad871400- 52997
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että374834- 153804
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124717- 55709
- 51658
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38635- 76622
- 57611