Aloitan.. noin 185cm, normaalivartaloinen, keskivaalea/tumma, silmälasit.. Ei edes erityisen komea tai tyylikäs, mutta ihana silti!
Kuvaile hänen ulkonäköään!
;)
16518
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Joustavat liikkeet, upeat reisilihakset, hývä perse, tarttuva hymy, niin sopivan tuntuinen...
Just joo, ja kuvailit sitten pervo itseäsi.
Mut jos oot sitä mieltä, niin ihan ok.
Mustat pitkät hiukset, ihanat ruskeat silmät, söpö parta ja hyvä peppu.
Hän on mun! :)
Onko hamekin päällä ja korkokengät?
Ei, ei. Hän on erittäin miehekäs ja itsevarma mies! Ei mikään transu tai hintti.
Hyvä että selvensit asian :D
ulkoisen olemuksen perusteella ei välttämättä heti arvaisi, että kyseessä on miehekäs, karismaattinen ja tulinen mies. Ihana kokonaisuus saa pään sekaisin ja housut pyörimään jaloissa.
Jos pitää kuvailla ulkonäköä, niin onko tuo sinun mielestäsi sitä? Kuvailet omia aistiharhojasi, joita toiset ei näe. Pikku pullukka käppänä ei välttämättä muiden silmissä todellakaan näytä karsimaattiselta seksikkäältä ja tuliselta :))))
Luultavasti värjätyt hiukset, minua vähän pidempi ja varmaan tosi hyvä sängyssä mitä se sitten ikinä tarkoittaakaan.
Toisi paljon valoa elämääni. Se hänen sisäinen kauneutensa on.
Siinä vaan se että en tiedä hänen nimeään ja asuu jossain perkeleen seläntakana.
Se on menetetty jo. Feministi-kaverit päänsekoittaa. "Hyvä me" asenne on minunkin mielestäni anaalista; sinne se kuuluu ja sinne se jääköön.
harteikas, mailman kauneimmat silmät, ristiverinen nuorimies lippalakkia tai pipoa käyttävä herra jostain etelästä.
Ensiks pitää ihastua että voi tutustua. Jos käsikähmällä mennään niin sitten tulee heinälato-lapsia.
Vastuu pitää kantaa.
Kyllä se päivä vielä tulee. Sitten rankaisen sitä joka tämän kaiken suunnitteli.
miten nuo kommentit nyt liittyi aloitukseen? Sekopäät..
Me pelätään että sinä olet mustasukkainen.
Et hän ole edes kiinnostunut minusta vaan olet erehtynyt henkilöstä. Jos joku kusipää vaivaa sua niin pyytäisin olemaan kärsivällinen. Poliisit näkee asiat erittäin mustavalkoisesti.
Jos mietit milloin tämä salailu loppuu niin ehkä ei milloinkaan. Meillä on suhteita. Et sä mahda meille mitään. Et sä mahda meille mitään. Et voi MITÄÄN!
Kyllä ehkä joku päivämäärä on, mutta sua ei varmaan kiinnosta vähääkään odottaa sinne asti pitää kato mennä samassa rytmissä muitten kanssa.. Etkä ala kuitenkaan miellyttämään sitä joka tietää mun mielestä melkein kaiken. Mene vaikka kauppaan töihin Siellä voi Oppia vaikka mitä muista ihmisistä. Siitä saa sitäpaisti rahaa. Sehän on ihan 100 varma asia minne ekan kuukauden palkka menee. Eikä olekkin ihanaa?
Mun identiteetti on niin vahva että se voittaa jokaisen. Me kohdellaan sua ihan tahallaan väärin. Sä siis haluat laittaa meidän kaikki näennäisesti vastuuseen ja sitten jatkaa omaa elämääsi. Sitten kun tiedät ihan kaiken?
Rillit, vaalee, 185 cm, laiheliini..