pojat, ihannekroppa?

alottaja111

Pojilta kyselisin mikä olisi täydellinen kroppa tytöllä, tissien koko yms?

5

203

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ajgasjgakgsalg'

      Ja nyt katsotaan kuinka kauan menee, että joku nero tulee selittämään "kelpaat ihan sellaisena kuin oletkin" tai jotain sinne päin, jättäen aloittajan kysymyksen täysin huomiotta.

      Täydellinen: Pitkä (175-180cm), pitkät hiukset, kaunis (hankala määritellä tarkemmin koska jokaisella oma käsitys tästä), hyvä peppu, sekä muun vartalon kokoon suhteutettuna isot tissit.

      • lm flö

        Aika hyvin tiivistetty.


    • sopivakroppa

      Mie olen ihan tyytyväinen ollut omaan kroppaani ja on siitä riittänyt pojiltakin puhumista ja kehujakin on tullut. olen aika lyhyt, 157 cm ja hoikka. Minulla ei ole mikään pikkupeppu vaan muotoja löytyy eli on sillanen iha normaali peppu, ei kuitenkaan liian iso. Maha on lättänä koska pidän siitä huolta ja äidiltä perityt C-kupin tissit. Kasvothan on tottakai tärkeät ja vaikka meikkaan niin pidän itseäni kauniina ilmankin meikkiä ja kehtaan lähteä pihalle/kouluunkin ilman sitä, hiuksia rakastan laittaa vaikka ne ovatkin aikas lyhyet (:
      Yleensä kauneus on kuitenkin katsojan silmissä (:

    • 12+14

      Kiinteät, aika isot tissit ja hyvä perse. Kasvojen pitää olla kauniit, ei mitään hevosen naamaa. Tyylitajua. Kauniit ja pehmeät hiukset. Osaa käyttää meikkiä.

    • 10+10

      Japanilainen tai thaimaalainen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      113
      4802
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3493
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2420
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      50
      1538
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      36
      1473
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      39
      1349
    7. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      23
      1212
    8. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1202
    9. 165
      1079
    10. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      27
      1078
    Aihe