Janne

piristäisit nyt päivääni laittamalla viestiä. Please!

t. Hienopärse
593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No joha mä sulle muutaman hymiön lähetin.

Äänestä

ei o näkynyt. olen kai väärä vanha nainen hienopärseineni

ap

Äänestä

Niinhän se äkkinainen saattaa ajatella. Harmi. Ikävä. Luulin vaan että minua kaipaa oikeasti joku kokeneempi nainen:)

Äänestä

Kaipaa kaipaa :) Kun ei olla nähtykään sitte ku viimeksi

ap

Äänestä

anteeksi luulin et 80v, olet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanha nainen kirjoitti:

piristäisit nyt päivääni laittamalla viestiä. Please!

t. Hienopärse

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu