Onneksi

on kulunut vasta näin vähän aikaa siitä kun tapasin sinut. Pystyn vielä unohtamaan jos lopetan pelin nyt.
3148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mennä kovin hyvin jos se alkaa tuollaisin ajatuksin

Äänestä

Lyhyt tai pitkä ehkä sillä ajallla ei ole mitään merkitystä

Äänestä

Kannattaa säästää itsensä sille oikealle.
Uusia pellejä kyllä tulee pelattavaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


säästän itseni kirjoitti:

on kulunut vasta näin vähän aikaa siitä kun tapasin sinut. Pystyn vielä unohtamaan jos lopetan pelin nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu