Huijasitkohan.....

jos näin on niin...nooh, ei se oikeastaan haittaa. Pärjään kyllä.
5188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Huh huijaa, kaikki narsistit on skitsoja huijareita sinäkin no mutta, et muuten olisi suomi 24 palstalla kyselemässä tommosta, jos kerran pärjäät.

Äänestä

laittanu ketä syytät huijaamisesta.

Äänestä
  • mitään hyötyä olisi laittaa. Pohdin vain omaa tilannettani ja sen omituisuuksia. Omaan onneksi hitusen huumorintajua, siksi pärjään tämän(kin) asian kanssa. On ihmiset joskus niin erikoisia.

    Äänestä

no erikoisia on juu. oon samaa mieltä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


no mutta, kirjoitti:

jos näin on niin...nooh, ei se oikeastaan haittaa. Pärjään kyllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu