Haluun tyttöystävän! nyt iski sellanen tunne (:D) keskellä yötä, mut olen kauheen ujo naisten seurassa, pitäis vissii olla ihan rennosti mut mä jotenki oon ihan kankeena ku juttelen jonkun naisen kaa ja mietin vaan kokoaja "mitä mä sanon sille!?!?!!? keksi ny!" eri juttu ku on kännis mut kyl mä haluisin et pystyisin puhuu iha luonnolisesti naisten kanssa myös selvinpäin :)
Vähän apuu? :D
Näin aamuyöstä
3209
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siitä on vain hyötyä että on kanki kun naisten kanssa touhuaa, jos on liian löysä niin ei saa mitään aikaiseksi.
Naisten kans nyt voi puhua ihan mistä vaan.
Ja opit puhumaan heidän kans luonnollisesti ainoastaan puhumalla. Ei siinä kait muu auta.
Pystytkö puhumaan yhdellekään naiselle normaalisti (naispuolisille kavereille, jos niitä on), vai rajoittuuko sun puhumattomuus naiseen/naisiin joista olet kiinnostunut?
Siinä tapauksessa voisit "harjoitella" puhumista näiden kavereiden kanssa, ja sitten kun pystyt, niin rohkeasti vaan puhumaan naisille. =)
Kehitä itsetuntoasi paremmaksi, siitä se sit lähtee!