mitähän sitä tekis? Luovutanko vai en.. jos meinaan luovuttaa niin parempi varmaan sit pysyä pois.... no en tiiä.
Saapa nähä
vaikea päätös nyt
10349
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
kirjoittako tämmöistä ja pahoittako muiden mieltä . Ei pidä uhkailla ja jos lähdet niin kerro se sille ihmiselle mutta ei noin.
Pahaa mieltä on kaikilla tarpeeksi ilman näitä hyvästi - viestejäkin.
Tuskimpa oli sulle mutta anteeksi jos pahoitin mieles, ei ollut tarkoitus kyllä.
se oikea ihminen pahoita mielensä viestistäsi ihan samalla lailla kuin muutkin.
Tuskimpä hän täällä pyörii ja jos pyöriskin niin ei välitä. Itselleni lähinnä kirjoitin kun mietin.
Kyllä sitä miettiä voi ilman että tänne kirjoittaa, kyllä siinä muu ajatus on takana.
Mutta ainahan selitellä pitää.
Sanoppas se päätös on sinun .Kunpa voisi kasvotusten asjoista keskustella niin uskoisin että löytäisimme kyllä yhteisen sävelen .se ei vain toimi tällä palstalla .KUKA LIENET
Ihan oikeasti juu ei kannata mieltään pahoittaa. Itsekkin toivoisin voivani erään ihmisen kanssa voivani jutella joskus kasvotusten ja tutustua tai jotain muuta kautta kuin tätä jos hän täällä lienee, koska tämä on niin tälläistä täällä..Toki varmaan aloittajalle on oikeasti paha mieli ja hän haluaa sitä purkaa.
kuka sinä olet?m va in eiku n kerro ?
noita mietit...tule luo, niin kaikki selviää. Älä anna periksi.
Muistatko kun me juteltiin siitä asiasta ihan salaisesti, niin toivon, ettet tee mitään tyhmää. Tuen kyllä sinua, jos syy ei ole sinun tai se ei ole paha.
Haluaisin kyllä jutella sinun kanssasi, ettet murehdi yksin, sillä nuo päätökset on aika vaikeita.
Jälleen näkemisiin! :)