Pussaan

sua poskelle kun nukut ja käperryn sun kainaloon, etkä sä tiedä mitään,....aamulla olen poissa.
2125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että semmosia yhden yön juttuja harrastat.En tykkää :( en tiedä yhtään missä ja kenen luona sä milloinkin olet ................ :D

Äänestä

Itsepä oot tuon tilanteen aiheuttanut ettet tiedä, siinähän mietit sitte. Itsepä et mua vierelles halunnut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuorsasit kirjoitti:

sua poskelle kun nukut ja käperryn sun kainaloon, etkä sä tiedä mitään,....aamulla olen poissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu