Olitkohan

sä taas vähän sekaisin tunteissas ja liian äkkipikainen?
7291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuinka noin päättelet?

Äänestä

Notta mitä? minen oikeen ymmärtäny???

Äänestä

No en tosiaankaan "sydän puhuu"..niinkuin aina, vaikka kirjoitit jollekkin jota et tavoita..:)

Äänestä

Tunteet ei ole sekaisin. Tiedän mitä haluan. Äkkipikainen kyllä, mutta en eilen, jos sitä tarkoitat.
Tasoittuu jos tietää mitä toinen haluaa.

Äänestä

anteeksi että mulla niitä tunteita on. haluisit varmaan että ei olisi, niinkö...

Äänestä

suksi sudaniin.

Äänestä

^ tulee paha kone kiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mietitkö tarkkaan? kirjoitti:

sä taas vähän sekaisin tunteissas ja liian äkkipikainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu