on aivan ihanaa,ensin Patrician valkoinen liivikorsetti päälle,mustat Amarin,ohuet 15 denin nylonsukat punaisiksi lakattujen varpaakynsien pOn se vaan niin taivaallista pukeutua ihaniin alusasuihin;korsetti,nailonsukat kiinni korsetin sukkanauhoihin,pitsipöksyt ja jo alkaa tuntua mahtavalta.
Kotelomekko ja remmikorkkarit kruunaa kokonaisuuden.Peruukki,kevyt meikki ja suihkaus hajuvettä,niin Nea on taas valmis tyttöilemään.
Vielä kun pääsee ulos kävelemään naisena rauhallisessa paikassa,istua alas ja tuntea sukkien kahisevan pinnan, sytyttää tupakan ja vaan nauttia olosta.
Taas kohta alkaa loma ja pääsen maalle rakkaan harrastukseni pariin. äälle,remmikorkokengät ja tietenkin valkoiset jalkaan.Tuo tunne,kun korsetin sukkanauhat vetävät nyloneiden sukansuita ylemmäs,taivaallista,aivan ihanaa!!!
pitsipöksyt kovettuneen .alun päälle,pakko istuutua ja polttaa tupakka.
Nylonsukkien kahina,kun jalat laittaa ristiin jne.
Tuo tunne,aivan ihanaa.
Meikki,kevyt sellainen,huulipunaa ja ripsaria,siinä kaikki.
Kaiken kruunaa ohut,minipituinen, valkoinen kesämekko,jonka läpi paistaa korsetin,sukkanauhojen ja mustien nylonsukkien ääriviivat.
Hiukset, tuo ihana brunetti peruukki.
Katson peilistä itseäni,tuo Neahan se siellä taas on.
Pari askelta korkkareissa ja nyloneiden kahina, .siis tarkoitin,että tyttöily on aivan ihanaa,olla ja kävellä nyloneissa,korkkareissa,mekossa,kaikenkaikkiaan,se vaan on,ihanaa.
Pakko taas lähteä kävelylle,linnut laulaa,nylonit kahisee,korkkarit kopsuu,olo taivaallinen,voi,että!
ihanaa olla mies naisten vaatteissa
nea nyloneissa
3
1243
Vastaukset
- bilars
bravo! rohkeasti liikkelle... lisäää kiihoketta saat kun sovit katselijan paikalle
- a guy
Ootko jo tehny jonkun miehen kaa
- anusmies34
Oi, että haluaisin olla semies joka saa talutella sua, kun linnut laulaa... Hivelisin sun sukkanauhojen kiristämiä verkkosukkia siirtäisin käteni ylemmäksi sun stringien verhoamaa kyrpää.... mulla seisois jo ihan kovan, alkaisit nuoleen mun kovaa kyrpää jamä tekisin sulle samoin.... ja sitten alkais kunnon sessiot...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit415309Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4094582Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483839KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1593128Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142526Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182098Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512012- 1251930
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469