SAATANAN BUSSIKUSKI

SINÄ SAATANAN BUSSIKUSKI JOKA AJOIT NOIN KLO 12 VUOROA JA LINJAA 106 LEPPÄVAARA-HELSINKI. PAINOIMME NAPPIA JA PÄÄSTIT MEIDÄT ULOS VASTA 4 PYSÄKIN JÄLKEEN!!!!!!
5116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikä tullut mileenkään hihkaista sille bussikuskille, että pysähdyhän nyt? Ei varmaankaan.

Äänestä

Juuri tuollaisten itsekeskeisten kusipäitten pitäisi saada potkuja työstään tyhmyyksiensä takia.

Äänestä

unelmoi?!

Äänestä

Nappi kai ei toiminut, ja älä ole niin pöljä että kirjoittelet tänne numerot ja ajatkin missä on tapahtunut. Kaikella on syynsä pikku koppelo.

Äänestä

työtön.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


swsdwdwddwdw kirjoitti:

SINÄ SAATANAN BUSSIKUSKI JOKA AJOIT NOIN KLO 12 VUOROA JA LINJAA 106 LEPPÄVAARA-HELSINKI. PAINOIMME NAPPIA JA PÄÄSTIT MEIDÄT ULOS VASTA 4 PYSÄKIN JÄLKEEN!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu