Onko kellekään muulle tullut nainen tarjoamaan seksiä rahasta? Meille näin tapahtui Tallinnassa tässä taannoin. Oltiin naisystävän kanssa kävelty päivä kaupungilla ja illalla istuimme baarissa, tarkoitus oli ottaa parit yömyssyt ja mennä sitten nukkumaan. Emme ole mitenkään erityisen avoimesti lesboja eikä se erityisemmin pitäisi näkyä päälle, mutta niin vain kävi että kieltämättä aika viehättävä nuori nainen tuli tarjoamaan palveluksiaan, olisi "hoidellut" meidät kummatkin tunnissa 150 eurolla. Ei kylläkään suostuttu, kun ollaan vanhanaikaisia ja muutenkin.
maksettua seksiä
sandrakaisa
201271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
On.Ruotsissa.Tarjosi itseään kahdeksi tunniksi tai koko yöksi, koko yö oli nelinumeroinen luku.Olen jonkinverran poikamainen, joten kai se ulospäin näkyi että olen lesbo.En suostunut, olen kihloissa.Tuskin muutenkaan vaikka olisin ollut sinkku.
Nainen oli erittäin kaunis, tummasilmäinen brunette, puhui Amerikan-Englantia.
Itse olen haaveillut jo pitkään ostavani naiselta seksiä, mutta suoraan sanottuna en tiedä, mistä sellaista pitäisi etsiä. Netissä ilmoitukset taitavat olla niin piilossa, etten osaa etsiä. Pitäisikö siis mennä Viroon?
Seksitreffit.fi. Onhan siellä naistenkin ilmoituksia. Ja ainahan voit laittaa oman ilmoituksen.
Onko se siis sivusto, jossa on prostituoitujen ilmoituksia?
Kaksi kertaa on tapahtunut. Ensin italiassa ja kerran ranskassa.
Hyvin näkösia naisian. (Olen itse nyvän näköinen)
Tyydytemmi toisian sormilla ja suutelemalla ja kielellä
nii varmaa, reiska suonenjoelta ota lääkkeesi
niin just.italiassa ja ranskassa hah,tämä seksiuni nähtiin ruikonperällä peräkammarin ruostesen hikisellä hetekalla =).
Mustasukkainen?
Ulkomailla lomamatkalla, oma kulta kotimaassa.Tasokkaassa yökerhossa koko yön, hyvin kaunis latino flirttaili ja katseli "sillä silmällä".Kun olin hilpeällä tuulella ja lomatunnelmissa, päädyin tarjoamaan naiselle drinkin.
Siinä baaritiskillä tunnelma kuumeni ja nainen tuli enemmän ja enemmän iholle.No olin tosi otettu ja kävin kyllä kieltämättä itsekkin kuumana.Mutta mieleeni muistui oma rakas naiseni kotimaassa.
Onneksi, sillä nainen kuiskasi korvaani hintansa ja samalla sekunnilla päänikin selvisi.
Oikeasti en ollut tajunnut koko aikana että nainen oli maksullinen:(
Se siitä meikän viehätysvoimasta...Aamulla kun mietti sitä, niin olihan se ihan selvää peliä.Naista varmaan harmitti tuhlattu aika meikäläiseen, koska olinhan tahattomasti näyttänyt vihreää valoa tarjoamalla drinkin.
Kerroin kyllä kotona naiselleni tästä, tosin hiukan kaunistellen........
No eikö toi ole jo pettämistä, jos flirttailet ja käyt kuumana toiseen?! Jos se ei olisi kuiskannut hintaansa sun korvaan, niin olisit ilmeisesti mennyt pidemmällekin?
Mielestäni ei.Kun on parisuhteessa, ei ole on/off katkaisijaa.Jokaista naista, vaikka on oma nainen, imartelee kauniin naisen huomio.
Toki annoin naisen mennä flirttailussa hieman liian pitkälle, sitä en olisi sallinut kotimaassa ja jos oma nainen paikalla!Itse en liiemmin flirttailut takaisin, drinkin tarjosin, myönnän ei olisi pitänyt.
Enkä todellakaan olisi mennyt pidemmälle, maksullinen tai ei!!!Olen uskollinen naiselleni.
Ei ole koskaan kukaan tarjonnut palvelujaan rahasta mutta kerran yksi nainen tarjosi rahaa, että makaisin hänen kanssaan. Se oli jollain tavalla imartelevaa ja samalla loukkaavaa. Joo ei kiitos!
Mä voisin loukkaantua moisesta niin paljon, että voisin kevyen lävärin vetäistä>(
Ai aloittaja on ihan Tallinnassa joutunu tälläseen kokemukseen. Suosittelen vähän pitempiä ulkomaanmatkoja niin kokemus karttuu. Käy vaikka Playa del Inglesissä niin pääset vähän jyvälle.
Tässä kohtaa on syytä muistuttaa Hiv:stä ja muista sukupuolitaudeista, jotka siis tarttuvat myös naisesta naiseen.
Pitää muistaa myös mahdollisuudesta tulla huumatuksi ja ryöstetyksi!
Helposti sitä rikkoo tabun myydä seksiä, kun joutuu olemaan kapinallinen jo muutenkin.
Tallinnassa pitäis homman hoitua n. 50€/h.
Aivan kauheaa mitä täällä keskustellaan!!!
Ainakaan "mun hommat ei hoidu" tuntemattoman naisen kanssa, vaikka nainen sanois olevansa mailman paras lesboseksin harrastaja ja maksaisin sille miljoonan saadakseni sitä mitä se prostituoitu tarjoaa ja lupaa!
Kuinka joku kuvittelee että seksi prostituoidun kanssa olisi tyydyttävää?Siis puhun nyt pelkästään meistä naisista.
Itse ollut saman naisen kanssa 25 vuotiaasta asti, ja vasta nyt yli kolmekymppisenä oppinut tuntemaan itseni niin hyvin, että osaan sanoa omalle naiselleni mitä haluan ja miten "saan".
En osaa kuvitella että menisin prostituoidun kanssa ja sanoisin "teet mulle näin ja noin, niin olen tyytyväinen".Kuinkahan monta naista ne prostiuoidut hoitelee, niin että naisasiakkaat on tyytyväisiä?
Vai onko maksullisen naisen kanssa vaan naiset joille riittää naisen kosketus ja että itse pääsevät koskettamaan naista?Eli eivät saa kuin maksullisia!
Säälittävää!Itse olisin vaikka koko elämäni ilman, kuin maksaisin seksistä.
"Vai onko maksullisen naisen kanssa vaan naiset joille riittää naisen kosketus ja että itse pääsevät koskettamaan naista?Eli eivät saa kuin maksullisia!"
On. Kaikki eivät ihan oikeasti saa muualta. Ja koita itse viettää koko elämäsi ilman kenenkään kosketusta. Ikinä. Tule vasta sitten tuomitsemaan.
Jotenkin noitakin ymmärtää, jotka elää pitkässä parisuhteessa...Ne ei vaan tajua, ettei kaikkien ole helppo löytää naista itselleen!Kaikki kun ei asu Helsingissä, kaikki kun ei ole "kaapista ulkona"...Syitä on monia.Itse esimerkiks olen niin ujo(ja kaapissakin), että jos käy säkä että joku nainen kiinnostuu musta, niin miltei juoksen karkuun:(
Ainoastaan yhden kerran oon saanut suudelman toiselta tytöltä ja sitä kosketusta kaipaan ihan mielettömästi.
Seksiä en halua harrastaa, ennenkuin olen vakituisesti yhdessä tytön kanssa.Menisinkö sitten maksullisen naisen kanssa jos tilaisuus tulisi...Hmm, vaikea sanoa.Ulkomailla ehkä, jos siellä ei olisi kiinni jäämisen pelkoa.Siis ketään ei tuntisi.Kyllä mahdollisesti, jos se jäis mun salaisuudeksi.Ja tarkoitan sellaista hellää kosketusta, en mitään äijile suunnatuista lesbopornoelokuvista tuttua meininkiä.Ei kiitos sellaiselle.