Hyvät

Sis muista naimapoju nämä konstit.
Naimapuuhas pitää töuhuta hiveilyil ja nubil ei bodil.
Suunnittelu on kaiken perusta.
Armastus on kova puuha, Siit tule sulle sitkiä hetekapolkija.
Senkin lokapoksujuksa. Paljo mukuloit teille ain ja alituisest.
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitäköhän kirjoittaja oikein ajaa tolla takaa?
Mahdatko olla pohjoisen neito tai ihan lapista saakka?
Jos on asiaa niin sanoopi suoraan vaan tai muuten tämmöinen "sudeettisavolainen" mies ei sitä ymmärrä. ;)

Äänestä

Viroon taitaa tuo aloittajan teksti viitata tai yrittää vääntää. Taitaa murre olla hukassa :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neuvvot tarpeen kirjoitti:

Sis muista naimapoju nämä konstit.
Naimapuuhas pitää töuhuta hiveilyil ja nubil ei bodil.
Suunnittelu on kaiken perusta.
Armastus on kova puuha, Siit tule sulle sitkiä hetekapolkija.
Senkin lokapoksujuksa. Paljo mukuloit teille ain ja alituisest.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu