ajoi isänsä volvon lipputankoihin

17612
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

kyllä hävettäs jo tollasen ääliöpojan vanhempina.ei tollaset pökiöt autoo tarvitse ikinä enää,ei vanhemmat eikä ääliöpoika!

Äänestä

"Heikki Kovalainen kartingrace" onkin kuulemma siirtynyt Suomussalmelta Kajaaniin.

Yhden viikonlopun sijaan tapahtumia riittä koko kesäksi, mutta kisoja on vain öisin.

Ajokalustoa ei puolestaan ole rajoitettu millään lailla. Saa ajaa mönkkäreillä, mopoilla, moottoripyörillä, autoilla, off-road vehkeillä, traktoreilla, ihan millä vaan mistä melua lähtee.
Yleisöllä vapaa pääsy, myös autokatsomo.

Äänestä

Samanlainenhan se Kovalainenki on aina keskeyttää ajamisen.Ei tullu siitäkään ajuria vaikka millä autolla ajelee,taitaa olla paras kun ajelis hevospelillä.

Äänestä

Huom. myös MOOTTORIveneillä pääse paikalle, Petäisenniskan Siikalahteen.

Äänestä

pikkasen nolo jätkä ollu ratissa:D

Äänestä

Siellon papan vaivalla hankkima tuliterä äskuuskymppinen tuhannen mutkalla lipputangon ympärillä. Luulisi vituttavan. Poika arveli olevansa Heikki Kovalainen, mutta ajoi ulos 'radalta'.
Hyvä Kainuu!

Äänestä

Tuliterä vm. -01

Äänestä
  • lehdessä luki että tämän vuoden mallia? 2011

    Äänestä

Pidetään vanhemmat erillään täysi-ikäisten nuorukaisten toilailuista. Eiköhän tämäkin kuski ole jo saanut tarpeeksi rangaistusta tällaisen julkisuuden myötä,
varsinkin kun henkilö on yleisesti jo tiedossa.

Äänestä
  • No kuka se on?

    Äänestä

Taitaa olla tyypillistä kainuulaista touhua? En ehkä tulekaan pitemmäksi aikaa lomaileen korpikyynelihtejöitten kanssa.

Tosi junttia touhua. Itse tuo kuski ja nää kommentoijat!

Äänestä

Poikahan ajaa kuin Kiimalainen-taipuuko, ei taivu, taipuu, ei taivu,taipuu, ei taipunu

Äänestä

Olen taas sekasi.

Äänestä
  • Ei poliisin poika

    Äänestä

Se on se Volvon ajettavuus tuollainen. Audilla ei olisi käynyt noin. Audeilla tosin ajelee myös hyvin taitavat kuskit.

Äänestä

Just hehehhheheh lippis väärinpäin päässä niinkuin bemari poitsuilla,ja ojan pohjalla on nähty monesti.

Äänestä

se on teillekin hurstin porukalle aivan sama vaikka olis vetäny mossella kukkapenkkiin.ei hätä häviä,vaikka mitä täällä höpötättä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


maketheoriginal5 kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/18-vuotias-romutti-vanhempiensa-volvon-lipputankoihin---katso-kuvat/art-1288395038483.html

mahtaa porukat kiitellä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu