uuden Hymylehden tisulityttö

www.anupekonen.com, siellä on taustatarinaa muijasta.
66503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

silikoni on halpaa ja iho venyy

Äänestä

Muodottomaksi tehdyt muodot.

Äänestä

Saatana, mikä ilmestys.

Äänestä
  • sytytä! Tuntisin itseni homoksi, jos nukkuisi vieressä.

    Äänestä

Miehekkäät lihakset ja tökeröt feikkitissit.. wank on, son..

Äänestä

olis nyt maskeerannu ne leikkausarvet "pallojen" alta piiloon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


serious wanker kirjoitti:

www.anupekonen.com, siellä on taustatarinaa muijasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu