Eli siis eilen mä ja mun ihastus alettii vetää kielareit sen bileis. Oltii jo flirttailtu paljo (silmäpeli, tanssittu hitait/nopeit yms.) ja me oltii kummatki vähä juotu jo. Nii mitä se poika ny kelaa must? Luulekse et me ollaa yhes vai et olin joku yhen illan juttu?? Mitä te kelaisitte?
HEI, MÄ TARVIIN APUU!!
8
204
Vastaukset
- riippuu siitä
teidän juttunne, mitä itse kelaat teidän väleistä, miten osoitat käytöksesi sille seuraavien päivien ajan. Uskoakseni poika on sellainen, että se ajattelee sua saamatta seuraavana yönä unta, tuollaisia pojat uskoakseni kun ovat. Mutta kerropas oliko se poika miten kännissä? Hyvällä onnella se ei muista illasta mitään.
- eli siis make
Eli siis kaikki merkit viittaa siihen, että oot vähän lumpahtava.
Eli siis sun pitää tehä parannus ja pukea burkha sun päälle.
Voithan sä aina silloin tällöin nostaa sen burkhan helmaa ja vilauttaa sieltä sun pillua kundeille.
Eli siis jos sun tekee mieli niinku näyttää sun pillua. Sit voit kans käyttää sun pillua. Siis panemiseen. - Desperate in love
No, ei me niin kännis oltu, se oli juoni pari shottii ja pari olutta ja mä vähän vähemmän. Ja sit toinen ongelma on et me ei käydä samaa kouluu ja se asuu eri maassa ku mä nii me ei nähä usein...
Ja mähä en oo mikää lumppu! :) - 11 + 3
no jos se asuu eri maassa, ni.... :S
- Desperate in love
no meen tapaa sitä nyt kuukauden pääst nii mitä mun pitäis tehä sille... jätänks mä sen vaa huomioimat vai meenks taas vetää kielareit, ku mä oikeesti haluun tehä nii sen kaa vai puhunko sen kaa siit mitä tapahtu?
ja kylhä välil kaukosuhteet toimii...vai? - blah desperate in lo
voisko joku kertoo mielipidettäää!!! pliis! :)
- kokokokoooooooo
No mene rohkeasti puhumaan, niinkuin kenella tahansa vanhalle tutulle :)
- utelias-ville
MIten kävi, joko oot raskaana tai jo synnyttänyt??????
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096806Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M974463L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453769TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133170Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6281768- 661188
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551153Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2011152- 91149
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481110