Tuksu tulee! Vapise Keuruu!

12346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

yeeeej! tuleekohan ILKKA KANERVA ajeleen tuksun puutarhan nurtsin.................................................taas.

Äänestä
  • No tuon tasoiseen pubiin tukiainenkin on omiaan.

    Äänestä

Tuksulla ei penninkään edestä mitään mielenkiintoista.

Äänestä

pennit on historiaa; ollaan euro-ajassa.:)

Äänestä

Saattaa olla myös tuoksuva tussu.

Äänestä

Voihan se löytää itelleen sulhon Arton tilalle. Eik Keuruu ole täynnä äijiä ?( Ainakin keuruulaisten mielestä).

Pääsee Keuruu taas Seiskaan ja sulho voi aina kylillä kehua kyntäneensä julkkista.

Äänestä

Vinkki Keuruun isokenkäisille. Tuksusta saisi pätevän markkinaemännän Keuruun markkinoille tai kisamaskotin Maastoliikuntakeskukseen.

Äänestä
  • Tuksu on luonut itselleen oman imagon mitä siitä rahaa tulee ja kansa saa purkaa mielipiteitänsä. Mieluummin menen räväkkään glamour esitykseen kuin kuuntelemaan esim. Katri-Helenan vasten auringon siltaa. Huumoria kehiin ja avoimin mielin. Se mikä hän esittää ei kait se ole meitä mitään pois.

    Äänestä

Mauno on mies joka tapasi dingon.

Äänestä

Onko tuksussa glamouria hehehe?

Äänestä

No, kertokaa poijaat, kehtaako joku tunnustaa olleensa keikalla?
Saaneensa jopa....sylitanssin Tuhnulta??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Havaintoja kirjoitti:

http://www.suurkeuruu.fi/cs/Satellite/Ajankohta/1194682112631/artikkeli/johanna tuksu tukiainen keuruulle.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu