Nazarin Lucky 3 star? Kokemuksia?

Yksinmatkaaja

Netistä löytyy muutaman vuoden vanhoja viestiketjuja, mutta olisiko kenelläkään tuoreempaa kokemusta Nazarin Lucky 3 Star- lomasta? Vaihtoehtoina olisi nyt Kreeta tai Turkin Kusadasi. Muutaman päivän päästä varaan matkan jonnekin, nuo houkuttaa kovasti kun tulee ruoat ja juomat mukaan. Vai tuleeko? Joissain viestipätkissä kerrottiin, että all inclusive olikin täysihoito, eli tarkkaan rajattu mitä sai ja koska. Aikanaan Bulgariassa olin tyytyväinen all inclusiveen, siellä ainakin ruokaa ja juomaan riitti yli omien tarpeiden ja oli hyvää. Nyt tekisi mieli ottaa all inclusive jolloin jäisi enemmän rahaa kiertelyyn, retkiin yms.

Kreikassahan tuosta olisi enemmän hyötyä, kun hinnat on muuten kalliimmat. Mutta Turkkikin kiinnostaisi. Voi tätä valinnan vaikeutta. Kertokaa ihmiset kokemuksia!

0

344

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

        Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
        Maailman menoa
        271
        3376
      2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

        Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
        Maailman menoa
        103
        1683
      3. 68
        1239
      4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

        Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
        Ikävä
        199
        1077
      5. Persujen puoluekokous 2026

        Missä ja Milloin pidetään ?
        Maailman menoa
        57
        1033
      6. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

        "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
        Taivalkoski
        50
        986
      7. Mikä se viehättävin

        Asia on kaivatussasi?
        Ikävä
        63
        961
      8. Israel euroviisujen 2.

        Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
        Luterilaisuus
        199
        871
      9. Mikä kaivatussasi

        Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
        Ikävä
        42
        817
      10. Mitä tekisit jos

        Aamulla vierestäni heräisit
        Ikävä
        47
        782
      Aihe