mihin kannattaisi tehdä autolla retkiä Pärnusta?. Olemme menossa lasten kanssa juhannuksena Pärnuun. Mitä mielenkiintoisia kohteita on Pärnun lähiseudulla ?
päiväreissu Pärnusta
perhe Porvoosta
1
250
Vastaukset
- Käynyt
http://www.visitparnu.com/fi/matkailijoille/naekemisen-arvoista-top-10
Lavassaaren museorautatie, vähän nukkavieru paikka mutta neukkulaista rautatierakentamista, tee juna osista mitä on ja muutamia vanhempia höyryvetureita.
http://www.visitparnu.com/fi/matkailijoille/perheloma/place/1644
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101074
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93521
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47437