S80 2.5T 154kw

Onkos tuo vuosina 2003-2006 ollut matalapainebensaturbokone ollut kuinka kestävä ja onko Volvon vai minkä valmistama?

Entäs automaattiloodan kesto noissa 2003-2006 malleissa kun ainakin 99-00 malleissa moni valittaa ettei loodat kestä edes 200 tonnia.
1282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

volovon valmistama ja kestää maailman tappiin toisin kuin jotkut ns.lainamoottorit! Ei liian hienoviritteinen siksi melko janoinen mutta kestää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koneen kesto?? kirjoitti:

Onkos tuo vuosina 2003-2006 ollut matalapainebensaturbokone ollut kuinka kestävä ja onko Volvon vai minkä valmistama?

Entäs automaattiloodan kesto noissa 2003-2006 malleissa kun ainakin 99-00 malleissa moni valittaa ettei loodat kestä edes 200 tonnia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu