Perse. Tanaa on kato mun nimipaiva suomessa meitsin nimi on Eugen Repenen. Meitsilla on gautemalainen kaksois sisko identtinen maya kimma kenen kaa oltiin illallista nokkimassa panaman jumalauta kanavalla ko seulaa meni ohi niinko pipoa. Levennysjopi on raju kato. Musta fiude vei ja toi hotelista Panama Cityssa. No ei tassa kato muuta.
Perse.
9
209
Vastaukset
- okseper
Jahas, Repeskokin on päässyt taas avohoitoon.
- tosinuija haaveilija
okseper ja kokemuksen ääni avohoidosta
- Skönen kingi
Kato kato kato. Elämä voittaa. Repesko on palannut. Se on varmaan kironnut koska viestissä näkyy tähtiä.
- Repesko.
Mita tahtia jumalauta. En ma pahasti kiroo kato mut joskus snadisti kato. mut Vekalla oli jokatoinen sana saatana tai perkele. se oli saanu slobon kanuunasta kloboon kato sodassa ja sen bamla ei futannu nii hyvin nii se laitto tyhjiin kontiin saatanoita nyt se on jo delppiny kato. Se oli kova stara jumalauta.
- Mönjä Suti
Terse!
Bamla jamla gumlagamla, kato, kato, karvamato, ottokondis, heikko stondis, vanha stara, potenzlääke - ei ol vara, ei riitä kylähullun tukiraha, jäi gubelle megamaha mut meitsin peitsi eteenotti, Repeskolta loppui troppi ja sen panoille tuli äkkistoppi. Vielkö stara pääsis paneen, Repesko seulasta lensi haneen, hävis kumi, vanha tupajumi. Skönäri pönäri härkimässä karmeassa krapulassa Repesko sillävälin märkimässä. Teräskullin sai flikat Hullin, tikkas niinkö kani, meni kaikki mani, jäi sinne moni hani. Viagra piagra pop, ei ollut Repesko, se lähti tästä pelistä pois. - Repesko.
Keta jumalauta sossottaa taitaa ollaa Paskaa Lapsille Kirjoittnu Seta Topelius meitsi hallitsee kaikki hommat kato. meitsia venaa brasiliassa nuori boona me mennaan avikseen kato kohan ma paasen tasta karibiasta vahan etelammaks on tassa kato vaha jarjestelimista eka ja tekis mieli kayda panamassa kato sietla sit kato salvadoriin eikoha sielta seula loydy keta ottas vanhan konemesun neuvomaan snadisti kipparia siina napin painamisessa missa helposti joutuu botneen, kippari panee usien asetuksen paalle ja menee diokaamaan ja bylsimaan ja asetus on vaara tulee haaveri ja siina on skibon ura vahnvassa vesilastissa jos sanon kusilastissa.
- Suuryliperämies
Heeh. Repesko asialla kuten ennenkin. Terve äijä, etten sanoisi PERSE MIEHEEN!
- Merien Jeesus
Repesko bylsimässä netissä heeh.
- Järvijeesus
Pääsispä merille. Röyh!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32711Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062481Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42229Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441845- 321433
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141413- 1761145
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011124Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201043Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81928