Ei jää tähän

Mikset voi ymmärtää että OON RAKASTUNU SUHUN!

En voi tyytyä tähän.. haluan lisää!!!!!!!!!!!!!
16388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Yrittääkää nyt siellä oikessakin elämässä jotain PERKELEEEEEEEEEE

Äänestä
  • pitäisi istua ja käydä kiinni kun pienemmät vihjeet eivät näytä menevän herralle perille...

    Äänestä

  • PERKELE

    Äänestä

Siksi, ettei hän välttämättä lue koko viestiä saati tunnista kirjoittajaa eikä itseään vastaanottajaksi.

Äänestä
  • Miks te urpåt sitten jaksatte lukea ja kommentoida näihin typeriin viesteihin? kysyn vaan..

    Ehkä tää on meille typerille luusereille pelkkää terapiaa...

    Äänestä

  • Give it more kirjoitti:

    Miks te urpåt sitten jaksatte lukea ja kommentoida näihin typeriin viesteihin? kysyn vaan..

    Ehkä tää on meille typerille luusereille pelkkää terapiaa...

    Täällä on urpoja joka lähtöön, älä välitä niistä..

    Äänestä

  • Give it more kirjoitti:

    Miks te urpåt sitten jaksatte lukea ja kommentoida näihin typeriin viesteihin? kysyn vaan..

    Ehkä tää on meille typerille luusereille pelkkää terapiaa...

    Lopeta tuo meukkaaminen ,sitä j-miestäkö haluaat

    Äänestä

Ei varmasti jää! Enkä tyydy minäkään! Ymmärrän paljon. Onko tunteesi noin vahvoja;') Rakautta, tämä lähentelee sitä oikeaa tunnetta, en taida olla koskaan ollut tosissani rakastunut, toiset kokee sen ennemmin toiset myöhemmin. Ymmärrän kaiken jälkeen paremmin myös itseäni ja sinua tietenkin.
Me täydennettäisiin toisiamme.

Äänestä
  • Entäpä jos olenkin? Mitä tekisit jos saisit varmistuksen siitä?

    Äänestä

  • jos olisin. kirjoitti:

    Entäpä jos olenkin? Mitä tekisit jos saisit varmistuksen siitä?

    karkuun, ei kai se muun syyn takia täällä ole.

    Äänestä

  • Rakkautta tää on! Olempa taas typerä naikkonen, ja kerron sen teille kaikille. Kuinka kauan voi taistella rakastumista vastaan? Vastaus: ei kovinkaan kauaa, kyllä sen tunnistaa tosi äkkiä, ja sen ihmisen.. Tule mun luo, mies!

    (toi on niin korniii, ,mut pakko laittaa joku tunniste!)

    Äänestä

  • Give it more kirjoitti:

    Rakkautta tää on! Olempa taas typerä naikkonen, ja kerron sen teille kaikille. Kuinka kauan voi taistella rakastumista vastaan? Vastaus: ei kovinkaan kauaa, kyllä sen tunnistaa tosi äkkiä, ja sen ihmisen.. Tule mun luo, mies!

    (toi on niin korniii, ,mut pakko laittaa joku tunniste!)

    Miksi pitää taistella? Mistä syystä?

    Äänestä

Sanon tässä vaihessa ,ettei tuo aloitus ole minulta
En kirjoita tänne englannin ja suomen kielellä osaa viestistä

Äänestä
  • Onko täällä taas esitetty toisten kuvia?? Luulis että olisit hyvinkin siipiäs myöten, mutta ei näköjään. Ihan odotat, että tulis turpaan vai?

    Äänestä

  • ei multakaan, en muuta ku kommentoin.

    Äänestä

mulla on jo toinen, joka huutaa...lisää!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Give it more kirjoitti:

Mikset voi ymmärtää että OON RAKASTUNU SUHUN!

En voi tyytyä tähän.. haluan lisää!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu