Miten saan exäni takaisin kun hän jätti minut ja väitti minun olevan liian kylmä, enkä todellakaan ollut! Hän on vaaka.
Miten?
Leijona
3454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Valitettavasti en voi sanoa, miten saat takaisin, mutta itse olen myös kuullut pari kertaa suhteen päättyessä olevani kylmä ja tunteeton ihminen (itse kyllä lopetin suhteet) ja arvaa vaan oliko molemmilla kerroilla vaakamies sanojana... Nyt taas vaakamies kierroksessa, en näköjään osaa vaihtaa tähtimerkkiäkään. Toivottavasti tämä kerta onnistuu, mutta mistä ne päättelee että ollaan kylmiä?!?!
jellona saa kaikki raivon partaalle, kaikki jellonat joita tunnen on just sellasia että jos ei kehu niitä niistä tulee sellasia töykeitä ja ite valittaa sitten mistä kiikastaa ja soittaa ihan tyhjään eikä oo mitään asiaa. olen vaaka ja jellonat on joskus tosi raivoustuttavia. ei oo tarkotus morkata, mutta tässä oli nyt vaan leijonien huonoja puolia..
Olen itse Kauris ja mulla suhde Leijonaan ja syytin itse häntä juuri viileydestä ja arvostelin muutenkin negatiiviseen sävyyn.Huomasin,että siinäpä tuli suurivirhu tehtyä kun sieltä tuli pahanlaatuinen ärjäisy takaisin.Heh,no se oli odotettavissa.Mutta leijona on todella herkkä ja epävarma omasta olostaan ja tarvitsee silloin tällöin vakuutteluja ja taitaa olla oma vika tää viileys.